KONTAKT

 
Har du spørgsmål, ændringer, nyheder eller ris og ros til hjemmesiden
er du velkommen til at kontakte webmaster Frits Poulsen på 2332 9072

eller skriv en mail: info@guisport.dk


Find vej til Grundfør og GUI: Klik her
Her er vores baner: Klik her


Her bor vi: GUI - Algade 6A, Grundfør - 8382 Hinnerup - tlf: 40177857 




Udvalgsmedlemmer GUI 2017:

 

GUI postadresse: Algade 6A, Grundfør, 8382 Hinnerup

www.guisport.dk

 

Hovedbestyrelsen

Hovedformand René Rasmussen, Skolestien 9, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 28501219
lore@mail.tele.dk
 
Hovedkasserer Finn Jakobsen, Højager 81, 8382 Hinnerup, tlf. 40594072
FINN.JAKOBSEN@NORDEA.COM
 
Sekretær Lotte Søndergaard Rasmussen, Skolestien 9, Grundfør, 8382 Hinnerup. Tlf. 26442069
LOTTE_SR@HOTMAIL.COM
 

Fodboldudvalg senior

Formand Svend Primdal, Algade 16, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86985558/40762127
primdal@fiberhjem.dk
 
Christian Brask, Storegade, Hinnerup, tlf. 53378616
Krelle1982@gmail.com
 
Frank Wissendorf, Mosevænget 2, 8382 Hinnerup, tlf. 26365643
f.wissendorf@hotmail.com
 
Niclas Buch, Byvænget, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 29824300
n.buch1991@hotmail.com
 
Robert Krak, Tranevej 33, 8382 Hinnerup tlf. 86912548

 

Kampfordeler alle hold i fodbold

Anker Christensen, Rønvangen 252, 8382 Hinnerup, tlf. 26738012
thanjaka@youmail.dk
 

Fodboldudvalg ungdom

Christian Buhrmann, Rønvangen 161, 8382 Hinnerup, tlf.22361213
chrbuhrmann@gmail.com
 
Peter Skrubbeltrang, Byvænget 5, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 40363071
pskru@live.dk
 
Mark Hughes, Rønbækvej 14, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 26836227
hugme@live.dk
 

Håndboldudvalg (Samarbejde i TFH)

Tina Klitgaard, Storegade 17 st, 8382 Hinnerup, tlf. 29490442

8382tina@gmail.com

 

Styregruppemedlem TFH Dick D. Glintborg, Bøgevej 27, 8382 Hinnerup, tlf. 24462262

glint@aarhus.dk

 

Styregruppemedlem TFH John Kristensen, Ringshøj 30, 8382 Hinnerup, tlf. 61704960

 
jkrprojekt@gmail.com


Petanqueudvalget

Lisbeth Norengaard, Højager 140, 8382 Hinnerup, tlf. 86986355

norengaard@gmail.com

 

Finn Bluhm, Hovvej 5, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86988383

finn@tennegaarden.dk

 

Knud Kjellerup, Haraldslundvej 4, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86911911

KNUD@VINCONNECTION.DK

 

Lars Norengaard, Højager 140, 8382 Hinnerup, tlf. 86986355

norengaard@gmail.com

Buller Jelsgaard, Algade 29A, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 29847419
BULLER@JELSGAARD.COM
 

Senior petanque

Ester Hulgaard, Højgårdsvej 13, Grundfør, 8382 Hinnerup tlf. 86987440

ehulgaard@gmail.com

 


 

Yoga udvalg 
 
Charlotte Norholt, Møllevej 3, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 26802084
charlotte@baknorholt.dk
 

Badmintonudvalg

Formand Dorte Bluhm, Hovvej 5, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86988383

DHB@TDC.DK

 

Mette Jensen, Haraldslundvej 4, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 40197756

mette@vinconnection.dk

 

 

Medborgerhuset

Husdirektør Finn Koldby Andersen, Hovvej 7, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86987583

koldby@hotmail.com

 

Drikkevareautomat

Automatdirektør Erik Braad, Byvænget 2, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86988158

 

Baner, net og kridtning

Banedirektør Erik Andersen, Byvænget, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 26216721

thinggaard@mail.dk

 

GUI hjemmeside/Klubmodul WWW.GUISPORT.DK

IT direktør Jan Krogh Jensen, Rønvangen 316, 8382 Hinnerup, tlf. 86912173

jan@kroghjensen.dk

 

 

IT Vicepresident Frits Poulsen, Skoletoften 4, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 23329072

fritspoulsen12@gmail.com

 

Revisor

Henning Larsen, Ramsøvej, 8382 Hinnrup

Friis-dybdal@oncable.dk

 

Indkøb fodbold


 

Øvrige indkøb og kontakt til Kommunen

Hovedbestyrelsen

 

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle